Hakkımızda

LAGOM, İsveççe bir yaşam tarzı mottosu … Hayata karşı net ve kararında bir duruş…

Ne çok az, ne çok fazla !  Tam kararında ve tam kıvamında.

İşte bu mottodan yola çıkarak, güzellik sektöründe, İsveç’in sonuç odaklı cilt bakımı prensibiyle, yemyeşil İskandinav doğasından ilham alan, gerçek sürdürülebilir bir marka olarak CELENES BY SWEDEN, 

İnsan sağlığına ve doğaya saygılı yaklaşımıyla üretilen en saf termal su ve bitkisel kaynakları özünde birleştiren doğal, TEMİZ İÇERİKLİ kozmetik markasıdır.

 

NEDEN CELENES BY SWEDEN?

 

Çünkü biz, İsveç’in doğal bitkisel ve termal su kaynaklarının güvenilir ve ispatlanmış etkilerini en uygun fiyatlarla daha fazla tüketiciye ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

 

Çünkü biz, müşteri odaklı bir marka olarak, ürün inovasyonlarımız için daima en doğal, en kaliteli bileşenleri, değerli bitki özlerini, yağlarını ve yenilikçi kozmetik trendlerini takip ederek özel reçetelerle bir araya getiriyoruz.

Çünkü biz, daima siz değerli tüketicilerimizin iç görülerinden, ihtiyaç ve taleplerinden ilham alıyoruz.

Çünkü biz, AR-GE çalışmalarımızı ve ürün inovasyonlarımızı bilimsel olarak test ediyoruz.
Çünkü biz, tazelik, saflık ve kaliteden asla ödün vermiyoruz. Ürünlerimizin hiçbirinde silikon, paraben, alkol, nanopartiküller, petrokimyasallar ve renklendirici, kullanmıyoruz.

Çünkü biz, İsveç’in ve dünyanın önde gelen 100’e yakın endemik bitkisini, doğal termal suları ve kozmetik bilimi ile buluştururken, biyo-çeşitliliğin korunması konusundaki sorumluluğunun bilincinde hareket ediyoruz

Çünkü, bizim ürünlerimizin hiçbirini hayvanlar üzerinde test edilmiyor.

DAHA SÜRDÜRÜLEBİLİR VE DAHA DOĞA DOSTU ÜRETİM

Güzellik sektöründe İskandinav doğasından ilham alan, gerçek sürdürülebilir bir marka olarak herkes için çevreye duyarlı ve ulaşılabilir güzellik sağlamak için çalışıyoruz.
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat